Kadeřnický Salon B&Z
01 INTERIÉR SLUŽBY CENÍK KDE NÁS NAJDETE NAŠE TVORBA O NÁS FACEBOOK
Naše tvorba
stin

POROVNÁNÍ MEZI HODNOTAMI HODNOT A REPLICA IWC

Blanka Zachová

JPokud jde o hodinky IWC, různé skupiny zastávají odlišné názory. Někteří je milují, jiní je nenávidí. Já pro jednoho spadám do první kategorie az toho, co mohu říct, tak i většina z nich byla zraněna. Nyní, stejně jako všechny neoriginální zboží, existuje i falešná IWC, ale existují i ​​krutá. Abyste věděli, zda je IWC skutečný nebo ne, musíte nejprve identifikovat pár skutečných skutečností.

Možná už víte, že existují velké rozdíly mezi kvalitou replik IWC. Ale to je svět. Některé jsou mimořádně vysoké v autentičnosti a kvalitě, zatímco jiné jsou ... řekněme podřadné. Vzhledem k tomu, že high-end falešné hodinky IWC jsou v poslední době velmi populární, je velmi obtížné rozlišit rozdíly mezi skutečným a falešným, takže je nezbytné poznat sebe a zjistit menší rozdíly mezi těmito dvěma kategoriemi. V některých případech je mnohem lepší postupovat dále a hledat pomoc vyškoleného profesionála při určování, zda jsou vaše hodinky skutečné nebo ne. repliky hodinek iwc

Při pokusu o identifikaci pravosti hodinek IWC můžete snadno najít pár věcí.
Nejprve doporučujeme, abyste si důkladně prohlédli celkovou kvalitu materiálů a konstrukce. Hodinky IWC jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, zatímco replika hodinek se v kvalitě vestavění objeví o něco méně. To však může být velmi obtížné určit, pokud však nemůžete provést srovnání bok po boku, věnujte zvláštní pozornost detailům na číselníku a datovém kole. Existují nějaké nerovnosti? Toto je výpovědní známka nižších hodinek IWC.

Většina hodinek IWC používá asijské hnutí jednoho druhu nebo jiné, které účinně replikuje původní pohyby, které se nacházejí uvnitř skutečných hodinek IWC. Některé z novějších, včetně několika chronografů, velkých pilotů, IWC portugalštiny a několika dalších modelů, obsahují pohyby ETA.

Také, pokud je cena hluboko pod skutečnými, pravděpodobně se setkáte s IWC, ne s originálem. To je důvod, proč si ho vzít s hodinářem a nechat ho zkontrolovat, když plánuje koupit použité. Samozřejmě, pokud kupujete online, například od eBay, je těžké vědět, zda jednáte se skutečným, nebo ne. Je kolem vás spousta „Frankenwatches“ a je velmi snadné vás oklamat („frankenwatch“ je mix mezi replikou a originálem, například na IWC vloží originální číselník nebo případ zpět, nebo někdy na jakékoli jiné značce a poté je uvedou do prodeje jako originální.)

 • repliky tag heuer
 • repliky iwc
 • repliky hodinek

 • Moje práce

  Moje práce Moje práce Moje práce Moje práce
   
   

  Naše ocenění

  Naše ocenění        
           


  << zpět

   
  Kontaktní informace

  Kadeřnický salon
  Brychnačová & Zachová s. r. o.
  Hybešova 30 (1. patro)
  Brno 602 00

  Fakturační údaje

  Brychnačová & Zachová s. r. o.
  Hybešova 30
  Brno 602 00

  IČ: 29300746

   

  Otevírací doba

  po–pá od 8.00 do 19.00 hodin
  so-dle objednávky na 608 144 388

  Volejte, napište nám

  M: 7755 370
  E: info@salonbz.cz

  360company